ø DivePRO.pl - PADI Advanced Open Water Diver - Zaawansowany Kurs Nurkowania, Kurs AOWD, PADI AOWD, Warszawa Nurkowanie
PADI Advanced Open Water Diver - Zaawansowany Kurs Nurkowania, Kurs AOWD, PADI AOWD, Warszawa Nurkowanie
info@divepro.pl
PADI AOWD - Zaawansowany Stopień Nurkowy

Jesteś już nurkiem i umiesz bezpiecznie i świadomie nurkować. Chcesz rozwijać swoje umiejętności i pogłębiać wiedzę teoretyczną. Chcesz nurkować na większych głębokościach, nauczyć się nawigacji podwodnej i poznać nurkowanie w różnych warunkach. Przyjdź do nas, a my nauczymy Cię tego wszystkiego i jeszcze wielu innych umiejętności na kursie Advanced Open Water Diver.

W ramach kursu AOWD odbędziesz 5 różnych nurkować, podczas których zdobędziesz nowe doświadczenia i umiejętności. Nurkowanie nawigacyjne oraz głębokie są obowiązkowe. Trzy kolejne nurkowania w ramach kursu możesz dostosować do swoich zainteresowań lub do specyfiki miejsc nurkowych. Kurs AOWD nie tylko rozszerzy Twoje uprawnienia do głębokości 30m ale również dostarczy Ci wiele satysfakcji, gdyż będziesz mógł się skupić na samym nurkowaniu i zdobywaniu nowej wiedzy. Wraz z instruktorem wybierzecie trzy, najbardziej interesujące Ciebie nurkowania z listy poniżej.

Nurkowanie na wysokości powyżej 300 m
Identyfikacja ryb
Nurkowanie z łodzi
Nurkowanie głębokie
Fotografia podwodna
Skuter podwodny
Nurkowanie w prądzie
Nurkowanie w suchym skafandrze
Nurkowanie ze wzbogaconym powietrzem (tzw. nitrox)
Nurkowanie wielopoziomowe
Nurkowanie nocne
Doskonała pływalność
Poszukiwanie i wydobywanie
Podwodny przyrodnik
Podwodna nawigacja
Nurkowanie wrakowe

Certyfikat AOWD jest często minimalnym wymaganiem przy wielu wyjazdach nurkowych. W dzisiejszych czasach AOWD to standardowy certyfikat dla nurków, który otwiera drzwi do podwodnego świata. Im szybciej staniesz się zaawansowanym nurkiem tym lepiej. Nie nabierzesz w międzyczasie złych nawyków i będziesz o wiele bardziej opływany biorąc udział w szkoleniu AOWD zaraz po OWD.

Szczegóły kursu:
Lokalizacja: Cały kurs można ukończyć w Polsce (Warszawa, Mazury) lub w Egipcie (Hurghada)
Kurs można robić przez cały rok, w każdy dzień tygodnia
Kursy prowadzą Polscy instruktorzy
Kursanci otrzymują materiały do kursu w języku polskim

Wymagania:
Certyfikat PADI Open Water Diver (lub Junior Open Water Diver)
Wypełnienie Formularza Kontynuacji Edukacji

Przebieg Kursu

Kurs AOWD możesz zrobić w ciągu dwóch dni. W pierwszym dniu robimy najczęściej 2 nurkowania szkoleniowe w tym nurkowanie głębokie, a w drugim dniu kolejne 3 nurkowania szkoleniowe. Konieczne jest również wypełnienie odpowiedniego sprawdzianu wiedzy i omówienie ewentualnych błędów z instruktorem.

AOWD w Polsce

Kurs w Polsce kosztuje 1000 zł. W cenie zawiera się pełne szkolenie zgodne ze standardami PADI, oryginalne materiały szkoleniowe oraz koszt wydania certyfikatu. W cenę nie jest wliczone wypożyczenie sprzętu oraz bilety wstępu do baz nurkowych, gdzie odbywa się szkolenie. Czas i miejsce szkolenia ustalamy z Wami indywidualnie. Jest możliwość zrobienia kursy w ciągu jednego weekendu lub kilku niezależnych nurkować bardziej rozłożonych w czasie.

AOWD w Egipcie

Kurs w Egipcie kosztuje 310 $. Kurs prowadzony jest przez polskiego instruktora według standardów i zgodnie z programem PADI. Kurs prowadzimy z łodzi, na rafach koralowych w ciągu 2 dni nurkowych. W cenę kursu wliczone jest szkolenie, materiały teoretyczne PADI w języku polskim, transfer z i do hotelu w obrębie miasta Hurghady, pobyt na statku, obiad na łodzi. W cenę nie jest wliczone ewentualne wypożyczenie sprzętu nurkowego.

Centrum Nurkowe w Warszawie

13 | 08 | 2010

Zapraszamy na prowadzone przez nasze Centrum Nurkowe w Warszawie programy i kursy nurkowe. Spotykamy się na basenie co tydzień w godzinach wieczornych. Sprawdź nasz kalendarz...

Obejrzyj film z programu INTRO

04 | 06 | 2010

Program INTRO

OPINIE KLIENTÓW

# Iza - 10 | 07 | 2010

Niesamowite przeżycie, wspaniała zabawa i przepiękne podwodne widoki...

# Roman - 10 | 05 | 2010

Pełen profesjonalizm, planuje wrócić na kurs OWD pod koniec wakacji...