ø DivePRO.pl - Discover Local Diving - Odkryj Lokalne Nurkowanie, Nurkowanie na Zakrzówku, Nurkowanie z Instruktorem, Nurkowanie Koparki
Discover Local Diving - Odkryj Lokalne Nurkowanie, Nurkowanie na Zakrzówku, Nurkowanie z Instruktorem, Nurkowanie Koparki
info@divepro.pl
Discover Local Diving - Odkryj Lokalne Nurkowanie

Jeśli jesteś zainteresowany nurkowaniem w nowym miejscu, dzięki programowi Odkryj Lokalne Nurkowanie będziesz mógł bezpiecznie zapoznać się z danym miejscem nurkowym pod okiem Instruktora PADI.

Przed nurkowaniem instruktor dokładnie omówi miejsce nurkowe z uwzględnieniem lokalnych warunków, zagrożeń i interesujących punktów. Przewodnik opowie Wam o temperaturze i ruchach wody, widoczności, penetracji światła, topografii dna, ekosystemie oraz o sztucznych obiektach znajdujących się pod wodą (wraki samolotów i samochodów, kesony). Wyjaśni również na czym polega odpowiedzialna interakcja ze środowiskiem wodnym. Następnie zaplanujecie i odbędziecie nadzorowaną wycieczkę po danym miejscu nurkowym. Po nurkowaniu podzielicie się obserwacjami oraz zalogujecie nurkowania.

Po ukończeniu programu Odkryj Lokalne Nurkowanie nie otrzymasz certyfikatu ale możesz być pewien, że nurkowanie będzie ciekawe i przede wszystkim bezpieczne.

Wymagania:
Certyfikat nurkowy uprawniający do samodzielnego nurkowania na wodach otwartych (minimum PADI OWD lub równoważny innej organizacji)
Ukończone 10 lat (w przypadku osób niepełnoletnich rodzic musi być obecny na miejscu nurkowym)

Program ten prowadzimy w różnych miejscach w Polsce (Pojezierze Mazurskie, Zakrzówek, Koparki) i poza granicami Kraju (kamieniołomy w Czechach oraz w Niemczech). Więcej o miejscach nurkowych, które odwiedzamy możesz znaleźć tutaj.

Program prowadzimy zarówno z pojedynczymi osobami jak i z grupami nurków.

Centrum Nurkowe w Warszawie

13 | 08 | 2010

Zapraszamy na prowadzone przez nasze Centrum Nurkowe w Warszawie programy i kursy nurkowe. Spotykamy się na basenie co tydzień w godzinach wieczornych. Sprawdź nasz kalendarz...

Obejrzyj film z programu INTRO

04 | 06 | 2010

Program INTRO

OPINIE KLIENTÓW

# Iza - 10 | 07 | 2010

Niesamowite przeżycie, wspaniała zabawa i przepiękne podwodne widoki...

# Roman - 10 | 05 | 2010

Pełen profesjonalizm, planuje wrócić na kurs OWD pod koniec wakacji...