ø DivePRO.pl - Nurkowanie Inrto - Polska Baza Nurkowa Hurghada, Nurkowanie Egipt Hurghada, Nurkowanie z Instruktorem, Opis Nurkowania
Nurkowanie Inrto - Polska Baza Nurkowa Hurghada, Nurkowanie Egipt Hurghada, Nurkowanie z Instruktorem, Opis Nurkowania
info@divepro.pl
Intro - Hurghada

Chcemy zaprosić Państwa na niezwykłą przygodę, na wspaniałą zabawę, na prawdziwe nurkowanie z akwalungiem. Żeby z nami nurkować nie potrzeba żadnych umiejętności, żadnych wcześniejszych doświadczeń z nurkowaniem, a nawet nie trzeba umieć pływać! Oczekujemy od Państwa pozytywnego nastawienia i odrobiny zaufania. W zamian pokażemy niezwykły, piękny, kolorowy świat raf Morza Czerwonego.

Szczegółowy Opis Dnia Nurkowego

Rano odbieramy Was z hotelu, następnie jedziemy do portu, wsiadamy na statek i zaczynamy od szkolenia. Jasno, przystępnym językiem, po polsku, ze szczegółami opowiemy Wam o przebiegu całego nurkowania. Zwrócimy uwagę na to czego możecie spodziewać się pod wodą i czego my oczekujemy od Was. Nie jest to trudne, w tym czasie płyniemy i zanim dopłyniemy do pierwszej rafy każdy będzie miał jasność jak wszystko będzie się odbywało.

Dopływamy do pierwszego miejsca nurkowego i zaczynamy nurkowanie! Ubierzemy Was w kompletny sprzęt do nurkowania, będziecie ubrani tak samo jak i my, ale to my będziemy obsługiwać Wasz sprzęt. Mamy świadomość tego, że to pierwsze nurkowanie wiąże się z pewnymi emocjami, niekiedy nawet ze stresem, dlatego też wszystko robimy bardzo spokojnie, powoli, wręcz delikatnie. Aby nie dźwigać ciężkiego sprzętu najpierw usiądziecie na platformie, a następnie założymy Wam jacket, butle i podamy automaty do oddychania. Jak już będziecie gotowi do wejścia do wody, to półobrotem, z pozycji siedzącej włożymy Was do wody i to prosto w ręce instruktora, który już będzie czekał na Was w wodzie i tak jak w tym momencie złapiemy Was za rękę czy za ramię, tak już Was nie puścimy do czasu aż zakończymy nasze nurkowanie. U nas nie ma innej opcji jak tylko jeden instruktor zabiera pod wodę tylko i wyłącznie jedną osobę, więc całą nasza uwaga jest skupiona na Was. Na powierzchni wody macie czas żeby się przyzwyczaić do tego co jest na Was, co jest w okół Was. Nikt Was nie będzie poganiał, nikt nie będzie mierzył tego czasu na powierzchni, bo to Wy będziecie decydowali o momencie kiedy faktycznie zaczniemy się zanurzać. Nurkujemy do głębokości 5 metrów. Jest to wystarczająca głębokość żeby zobaczyć to wszystko, co tutaj jest najpiękniejsze, bo to w tej strefie jest najwięcej słońca, kolorowych raf i ryb.

Po pierwszym nurkowaniu zapraszamy Was na obiad. Obiad jest podawany w formie bufetu. Do obiadu zimne napoje, a po obiedzie jest czas na sjestę. Wy odpoczywacie sobie na słońcu lub w cieniu (miejsca na statku jest pod dostatkiem, statek ma 27 metrów długości i 3 pokłady), a my w tym czasie płyniemy na drugie miejsce nurkowe. Po sjeście zapraszamy Was na drugie nurkowanie, które odbywa się tym samym systemem co i pierwsze. Po drugim nurkowaniu wracamy już do portu. Gratisowym dodatkiem do całej imprezy jest u nas snorkeling. Snorkeling jest to nurkowanie z maską, fajką i płetwami. Sprzęt do snorkelingu czeka na Was na statku i jeśli tylko macie ochotę i statek jest zacumowany przy rafie, to zapraszamy do zabawy w wodzie.W drodze powrotnej jeszcze słodka przekąska i około godziny 16:00 jesteśmy już w porcie i stamtąd rozwozimy Was do hoteli. Podczas całego rejsu na statku jest polska obsługa.

Pod wodą robimy Wam zdjęcia, jeśli macie na to ochotę. Jest opcja dodatkowa. Na zdjęciach jesteście Wy, całe sylwetki, a także zbliżenia oczu, aby oddać tę całą radość, emocje towarzyszące tej podwodnej przygodzie. Zdjęcia robimy na tle raf, pośród ryb. Często zdjęcia wyglądają tak, jakby były robione w akwarium, bo ryb jest całe mnóstwo dookoła Was. Robimy dużo zdjęć, każdy ma zrobionych 50 do 100 zdjęć pod wodą. Zdjęcia otrzymujecie na płycie CD. Znajdziecie tam dwa foldery. W jednym są właśnie Wasze zdjęcia spod wody, a w drugim jest ponad 400 zdjęć flory i fauny Morza Czerwonego. Ten cały, duży pakiet kosztuje 20$ od osoby. Świeżo wypalone płyty ze zdjęciami otrzymujecie jeszcze przed zejściem ze statku.

Na wycieczkę z nami trzeba wziąć ręcznik kąpielowy, kosmetyki do opalania oraz butelkę wody. U nas zimne napoje są do lunchu, a przez cały dzień jest do dyspozycji samoobsługowy bufet z kawą i herbatą.

Nie daj się oszukać

W Hurghadzie jest wiele centrów nurkowych prowadzących podobne programy. Chcielibyśmy natomiast abyście zwrócili Państwo uwagę na zalety naszego sposobu prowadzenia autorskiego programu Intro:

Cały dzień nurkowy kosztuje 55$ (nie euro tylko dolarów a to dość istotna różnica)
Obiad, zimne napoje do obiadu, woda, kawa i herbata bez limitu są w cenie programu (niektórzy organizatorzy kuszą niższą ceną, ale pobierają opłaty za jedzenie i picie)
Nurkujemy tylko w konfiguracji 1-1. Jeden instruktor zabiera jedną osobę pod wodę (często w innych centrach nurkowych jeden instruktor zabiera 2 lub więcej osób pod wodę) Dzięki naszemu indywidualnemu podejściu dajemy Państwu możliwość bezstresowego, spokojnego i przyjemnego zanurzenia się oraz odbycia wycieczki podwodnej. Uwaga instruktora podczas trwania nurkowania skupiona jest tylko i wyłącznie na Państwu.
Snorkeling pomiędzy nurkowaniami (pływanie w płetwach, fajce i masce) jest u nas zupełnie bezpłatne.
Wypływamy dużym statkiem, na którym każdy znajdzie dla siebie miejsce
Używany przez nas sprzęt nurkowy jest regularnie serwisowany
Program prowadzony jest w języku polskim – pracują u nas polscy instruktorzyCentrum Nurkowe w Warszawie

13 | 08 | 2010

Zapraszamy na prowadzone przez nasze Centrum Nurkowe w Warszawie programy i kursy nurkowe. Spotykamy się na basenie co tydzień w godzinach wieczornych. Sprawdź nasz kalendarz...

Obejrzyj film z programu INTRO

04 | 06 | 2010

Program INTRO

OPINIE KLIENTÓW

# Iza - 10 | 07 | 2010

Niesamowite przeżycie, wspaniała zabawa i przepiękne podwodne widoki...

# Roman - 10 | 05 | 2010

Pełen profesjonalizm, planuje wrócić na kurs OWD pod koniec wakacji...